طراحی سایت

طراحی سایت در هلدینگ سبزاندیشان شمال

هلدینگ سبز اندیشان شمال با تکیه بر دانش و سوابق خود در طراحی سایت, بهترین شرکت طراحی سایت درمنطقه می باشد.

این روز ها خرید اینترنتی بسیار افزایش یافته شما باداشتن یک سایت حرفه ای می توانید فروش خودرا چند برابر نمایید. همچنین شرکتها برای نشان دادن خدمات خود نیاز به سایت دارند. نمونه کارهای ما نشان اعتماد مشتریان به ما می باشد.

وب سایت رسمی دکتر خداپرست
وب سایت رسمی دکتر میرپور
وب سایت رسمی دکتر زمینی

در طراحی سایت علاوه بر گرافیک خوب سایت ,از طراح باحوصله برخوردار باشید. طراحی سایت نیاز به دانش طراح, صبر, حوصله و تجربه می باشد. پس شرکتی راانتخاب نمایید که موارد ذکرشده را دارا باشد. طراحی سایت به صورت حرفه ای با گرافیک بالا قیمت بسیار متناسب وپشتیبانی یکساله می باشیم.

ما طراحی سایت متناسب با بودجه شما انجام می دهیم! بهترین و زیباترین سایت لایق شما می باشد. با توجه به نظر شما ازقالب آماده استفاده می کنیم و یا با تم رنگی شما سایت دلخواهتان را برایتان طراحی می کنیم.

تعدادی از نمونه سایتهای طراحی شده توسط تیم سبزاندیشان شمال

طراحی سایت وارنا
طراحی سایت عکاسی لاهیگرام
طراحی سایت دبستان کوشش
طراحی سایت مرکز زبان اکسیر
طراحی سایت باشگاه ورزشی کورش
طراحی سایت کلاس سبز
طراحی سایت آموزش یوگا
طراحی سایت آزمایشگاهی مهر
طراحی سایت شیرینی سرای مادر
طراحی سایت باشگاه طراوت
طراحی سایت فروشگاهی ایکس موبایل
طراحی سایت بشرا بهساز

هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت بستگی به نوع سایت, حجم مطالب بارگذاری شده درسایت, نوع هاست, دامنه و… می باشد.پس ابتدا باید خواسته های خود را ازسایتی که درنظرگرفته اید را به ما اعلام نمایید. هزینه طراحی سایت متناسب با بودجه شما می باشد. با هر هزینه ای برای شما سایت طراحی می نماییم.

مدت زمان طراحی سایت

مدت زمان طراحی سایت بستگی به نوع سایت و حجم مطالب می باشد. زمان طراحی سایت حداقل 10روز وحداکثر60 روز زمان می برد. ما به طور مستمر درواتساپ ازپیشرفت کار شما را باخبر می کنیم.

خرید دامنه. خرید هاست. طراحی قالب. طراحی سایت. طراحی لوگوی سایت. ایمن سازی سایت. بهینه سازی سایت. درج اطلاعات وب سایت. سازگارباموبایل وتبلت. تهیه نقشه سایت. دریافت گواهی ssl. اتصال به شبکه های اجتماعی. پشتیبانی یک ساله!

آموزش درج محصولات درسایت بافیلم آموزشی رایگان و یا شرکت در دوره های شرکت سبزاندیشان مرتبط آنلاین. گوشه ای از خدمات ما با توجه به نیاز و صلاحدید شماست

طراحی سایت سریع

هر روزی که شما کسب و کارتان را دیرتر وارد حوزه اینترنت و وب نمایید، از رقبای بسیار زیادی عقب خواهید ماند. پس بهتر است که از همین حالا دست به کار شوید و در کنار رقبای خود به سرعت رشد خود بیاندیشید. هلدینگ سبز اندیشان شمال شما را در این مسیر به رشد خوب و پر بازده ای در سریعترین زمان خواهند رساند.

طراحی قالب سایت

نمای سایت یکی از ویژگی های مهم مد نظر مشتریان می باشد، که به علت جذب و یا دفع مشتری باید به آن بسیار توجه نمود. طراحان حرفه ای این مجموعه، بر اساس سلیقه و سبک کاری مشتری قالب های بسیار زیبا و هنری و همچنین کاربر پسند با رعایت اصول سایت سازی را طراحی خواهند کرد.

طراحی سایت با امنیت بالا

دغدغه بسیاری از کاربران، امنیت بالای سایتشان می باشد که دوست دارند بدون مزاحمت و خللی در کارشان ، کار خود را انجام دهند. هلدینگ سبزاندیشان شمال همواره تلاش خواهد کرد در این مسیر همراه شما باشد و مشکلی برای سایت شما بوجود نیاید.

طراحی سایت ریسپانسیو

سایت های اینترنتی امروزه علاوه بر رایانه، روی تبلت و گوشی های همراه با سایز های مختلف صفحه نمایش مورد بازدید قرار می گیرد. بنابراین طراحی ساختار سایت باید ریسپانسیو باشد، که همه مصرف کنندگان بتوانند آن را بدون مشکل مورد استفاده قرار دهند.

پشتیبانی سایت

شما وقتی سایت را تحویل می گیرید کارتان تمام نمی شود، بلکه تازه وارد بازار بزرگ تجارت الکترونیکی می شوید و باید سعی کنید سایتتان را در رتبه های بالا نگه دارید. هلدینگ سبزاندیشان شمال  برای راحتی شما مشتریان عزیز ، پنل مدیریت را در اختیار شما قرار می دهد، که برای محتوا گذاری بتوانید استفاده کنید.

ما در واتساپ فیلم آموزشی استفاده ازپنل مدیریتی را به رایگان برایتان میفرستیم. بادیدن فیلم آموزشی کاملا به پنل مدیریتی تسلط می یابید.ومی توانید محصولات خودرادرسایت بارگذاری نمایید.

همچنین میتوانید در دوره های آموزشی مرتبط شرکت ما استفاده نمایید

دوره های هلدینگ سبزاندیشان شمال